Bale nuk e kuptoi, shqiptarët hyn për ta përqafuar (Video)

Ilir Tërstena | Saturday, September 07, 2013 |

Shqiptarë fansa të Real Madridit me një synim tjetër, kanë hyrë në fushë në fazën nxehëse para ndeshjes së Uellsit ndaj Maqedonisë, për të përqafuar yllin e Real Madridit, Gareth Bale, transmeton Fishmedia.info.
Bale nuk i kuptoi djemt e rinj shqiptarë nga Maqedonia, Leutrim Beluli dhe Emir Avdiu, të cilet hynë në fushë duke përqafuar transferin e ri të ekipit të tyre të zemrës, e sipas disa mediave të huaj u konsiderua sulm.Bale i çuditur nga ky rast u mbrojt nga bashkëlojtari Adam Matthews dhe sigurimi./Fish Media/

Category:

Ju pelqen artikulli shperndaje me shoke!