Conte: Ishim me fat me vendimin e gjyqtarit !

Ilir Tërstena | Thursday, September 26, 2013 | 0 Komente

Antonio Conte e konsideron si me fat skuadrën e tij pas vendimit të gjyqtarit në ndeshjen ndaj Chievo ku u anulua goli i rregullt i vendasve.

''Gjyqtari dha një vendim i cili ishte i mirë për ne dhe ne ishim me fat atë rast'', tha trajneri i Zonjës së Vjetër.

Kjo e fundit arriti fitore mjaft të vështirë 1-2 si mysafirë i Chievo ./veqsport.com

Category:

Ju pelqen artikulli shperndaje me shoke!

0 Komente

Shkruani Komentin Poshtë...