Suarez: U ktheva për ta ndihmuar Liverpoolin

Ilir Tërstena | Thursday, September 26, 2013 | 0 Komente

Luis Suarez tha se ai është kthyer ta ndihmoj skuadrën e tij aktuale, Liverpool.

''Rrezultati nuk është i mirë, pasi ne kemi humbur, por ndjehemi bukur pasi kemi krijuar shanse dhe i kemi lëshuar ato''

''E dija se do ishte sfidë e vështirë, por ky ishte moment i mirë për mua, pasi u ktheva që ta ndihmoja skuadrën'', shtoi uruguajani ./veqsport.com

Category:

Ju pelqen artikulli shperndaje me shoke!

0 Komente

Shkruani Komentin Poshtë...