Mata: Do e dëshmoj veten

Ilir Tërstena | Thursday, September 26, 2013 | 0 Komente

Juan Mata ka treguar se ai do ta dëshmoj veten e tij para trajnerit portugez, Jose Mourinho .

''Unë jam duke punuar shumë dhe dua t'i tregoj të gjithëve se çfarë di të bëj dhe se gjithçka po shkon në rregull''

''Në karrierën time kam luajtur në tri pozita të ndryshme dhe nga përvoja që kam fituar besoj se do ta dëshmoj veten time'', tha spanjolli ./veqsport.com

Category:

Ju pelqen artikulli shperndaje me shoke!

0 Komente

Shkruani Komentin Poshtë...