Dënohet Deco, shkaku është dopingu

Ilir Tërstena | Friday, September 27, 2013 | 0 Komente

Ish mesfushori i Barcelonës dhe Chelseat, Deco është suspenduar nga futbolli.

Një nga mesfushorët më të njohur portugez është suspenduar me 12 muaj apo me një vit.

Shkaku i këtij suspendimi mbetet dopingu që ai e ka përdorur. /veqsport.com

Category:

Ju pelqen artikulli shperndaje me shoke!

0 Komente

Shkruani Komentin Poshtë...