Ibra: Konsideroja largimin nga PSG

Ilir Tërstena | Friday, September 27, 2013 | 0 Komente

Zlatan Ibrahimovic ka treguar se ai ishet duke konsideruar largimin e tij nga Paris Saint Germain para se ta vazhdoj kontratën deri më 2016.

''Mund ta pohoj se agjenti im ka folur me disa klube tjera gjatë verës''

''Por më pas bisedova me presidentin e klubit të PSG dhe pas kësaj bisede vendosa të mos largohem nga skuadra'', tha boshnjaku me nënshtetësi suedeze ./veqsport.com

Category:

Ju pelqen artikulli shperndaje me shoke!

0 Komente

Shkruani Komentin Poshtë...