Ja kush është gati për ndeshjen me Swansean

Ilir Tërstena | Thursday, September 26, 2013 | 0 Komente

Arsene Wenger ka zbuluar më të rejat rreth lëndimeve të lojtarëve të tij para sfidës së fundjavës me Swansea. për skuadrën para ndeshjes me Swansean...

Ne pushuam shumë lojtarë dje në ndeshje përballë West Brom ndërsa kemi edhe lojtarë si Arteta të cilët janë rikthyer nga lëndimi. Mbetet të shihet gjendja e lojtarëve [nesër], megjithatë lojtarët që luajtën javën e kaluar janë gati.

mbi Tomas Rosicky... Rosicky duhet të rikthehet në stërvitje me skuadrën të Hënën dhe ka një shansë të mirë që ai të jetë gati të Martën. Ndeshja e së Shtunës është shumë e shpejtë për të.

Ne të gjithë e dëshirojmë Rosickyn dhe shpresojmë që të rikthehet sa më shpejtë./veqsport

Category:

Ju pelqen artikulli shperndaje me shoke!

0 Komente

Shkruani Komentin Poshtë...