Ja si është dhoma e zhveshjes e Barcelonës (VIDEO)

Ilir Tërstena | Thursday, September 26, 2013 | 0 Komente"Më shumë se n jë klub". Ky është sllogani i Barcelonës, ekipit që ka dominuar futbollin botëror gjatë dekadës së fundit. Dhe me të vërtetë që blaugranat janë vërtetë më shumë se çfarë mund të përfaqësojë një klub normal futbolli. Kjo jo vetëm në aspektin futbollistik dhe politik, por edhe në marketing dhe në gjithçka tjetër që vjen rrotull futbollit.

Katalanasit kanë në gjirin e tyre disa prej lojtarëve më të mirë në botë, të cilët do ti dëshironte çdo skuadër, ndaj dhe kujdesi ndaj tyre është special.

Këtë e tregon edhe ky dokumentar i përgatitur nga kanali zyrtar i klubit Barça TV, ku shihet dhoma e zhveshjes e Barcelonës në prag të një ndeshjeje. Çdo gjë jo vetëm që është në rregull por çdo futbollist i ka të personalizuara gjithçka që vesh në një ndeshje.

Për më shumë shikoni videon e mësipërme.../albeu.com/

Category:

Ju pelqen artikulli shperndaje me shoke!

0 Komente

Shkruani Komentin Poshtë...