Kur tifozit të Milan i ikën truri nga gëzimi (VIDEO)

Ilir Tërstena | Thursday, September 26, 2013 | 0 KomenteShpërthen Tiziano Crudeli gjatë barazimit 3-3 të Milan kundër Bolognas. Gazetari-tifoz flututoi nga gëzimi kur Andrea Poli shënoi golin e avantazhit për kuqezinjtë, por u çmend fare kur Ignazio Abate barazoi në fundin e sfidës.

"Godo, godo, godo", ishin fjalët që thoshte Crudeli, të cilat kishin lidhje me Corrado Fumagalli, kolegun e tij tek 7 Gold dhe tifoz i deklaruar i Inter. /albeu.com/

Category:

Ju pelqen artikulli shperndaje me shoke!

0 Komente

Shkruani Komentin Poshtë...