Mandzukic: Bayerni do të fitojë

Ilir Tërstena | Friday, September 27, 2013 | 0 KomenteMario Mandzukic thotë se Bayern Munich do të jetë i gatshëm për Wolfsburgin të shtunën dhe parashikon fitoren e gjashtë radhazi të klubit.

Bavarezët qëndrojnë në krye të Bundesligas para Borussia Dortmund dhe vikendin e kaluar shënuan fitore 4-0 ndaj Schalke, para se të mposhtin Hannoverin në kuadër të Kupës me një rezultat tjetër të thellë, 4-1. Dhe Mandzukic shpreson ata të vazhdojnë këtë seri të rezultateve.

“Wolfsburg përfundimisht do të japë gjithçka për të fituar këtu. Por ne jemi mirë të përgatitur dhe e dimë se jemi në formë të mirë. Kjo duhet të përfundojë me fitore të Bayernit”, ka thënë Mandzikic para gazetarëve. /Telegrafi/ 

Category:

Ju pelqen artikulli shperndaje me shoke!

0 Komente

Shkruani Komentin Poshtë...