Ronaldo i shokuar: Irina Shayk nudo!

Unknown | Saturday, September 28, 2013 | 0 Komente

Supermodelja Irina Shayk dhe e dashura e sulmuesit portugez ka vendosur ti gëzojë përcjellësit e saj në rrjetet shoqërore, por edhe popullatën e gjërë Sulmuesi i Realit nga Madridi, Kristijano Ronaldo gjithsesi nuk mund të jetë i gëzuar për shkak të hapit të fundit të dashurës atraktive Shayk e cila në Instgram, ka vendosur një fotografi në të cilën pozon vetëm në brekë të tejdukshme të bardha.

Modelja ruse kohë më parë ka pozuar për një revistë amerikane, por përkundër kësaj që është gjetur në ballinë, ka vendosur ti gëzojë edhe fansat e saj që e përcjellin përmes rrjeteve shoqërore.

Category:

Ju pelqen artikulli shperndaje me shoke!

0 Komente

Shkruani Komentin Poshtë...