El Shaarawy, spektakël all Ronaldinho (VIDEO)

Unknown | Saturday, September 28, 2013 | 0 KomentePo bën xhiron e botës në internet një video ku protagonist është talenti italo-egjiptian i Milan, Stephan ElShaarawy. Sulmuesi kuqezi dhe i kombëtares italiane, gjatë xhirimeve të reklamës Ringo, ka kryer disa xhonglimespektakolare, të cilat i kemi parë shpesh nga ylli brazilianRonaldinho.

Për të shijuar klasin e "Faraonit" shihni videon e mësipërme. /albeu.com/Category:

Ju pelqen artikulli shperndaje me shoke!

0 Komente

Shkruani Komentin Poshtë...