Seria A, formacioni i javës

Ilir Tërstena | Monday, September 23, 2013 | 0 KomenteKa përfunduar edhe java e 4-të në Serinë A. Interi me fitoren 0:7, është ekipi që shkëlqeu më shumë. 

Por, nuk përjashtohet edhe Napoli, të cilët arritën fitore kundër Milanit në derbin e kësaj jave(1:2). Roma dhe Napoli janë lider të Seria A me pikë të plota(12) pas 4 ndeshjeve. 

Formacioni i javës (4-3-3): 
Pepe Reina; 
Nagatomo, Legrottaglie, Leandro Castan, Balzaretti; 
Valon Behrami, Cambiasso, Saphir Taider; 
Tevez, Diego Milito, Totti. /veqsport

Category:

Ju pelqen artikulli shperndaje me shoke!

0 Komente

Shkruani Komentin Poshtë...