Gol fenomenal nga Neymar (Video)

Lina's | Saturday, October 12, 2013 | 0 Komente

Sulmuesi brazilian, Neymar po kalon nëpër një formë të mirë. Këtë e vërtetoi edhe me këtë super gol të shënuar për Brazilin, në ndeshjen miqësore ndaj Koresë së Jugut. Sulmuesi i Barcelonës e ekzekutoi në mënyrë të shkëlqyeshme goditjen e lirë dhe portieri kundërshtar nuk pati mundësi të intervenojë. /Fish Media/ 

Category:

Ju pelqen artikulli shperndaje me shoke!

0 Komente

Shkruani Komentin Poshtë...