Mavraj: Në Qipro për të fituar

Ilir Tërstena | Monday, October 14, 2013 | 0 Komente

Përpara nisjes drejt Qipros mbrojtësi i kombëtares Mërgim Mavraj ka thënë se dëshira për të fituar është e madhe dhe to të bëjnë gjithçka për ta arritur atë.

Futbollistët duan që ta mbyllin në mënyrën më të mirë të mundshme këtë tur dhe të japin shkëndija të qarta për të ardhmen.
“Edhe pse jemi jashtë objektivave dhe jashtë garës për të shkuar në Botëror ne do të shkcx ojmë në Qipro vetëm për të fituar. Duhet të tregojmë që jemi një ekip i fortë dhe në eliminatoret e ardhshme do të bëjmë gjithçka për të arritur objektivat realë”, tha Mavraj./Sportishqiptar/

Category:

Ju pelqen artikulli shperndaje me shoke!

0 Komente

Shkruani Komentin Poshtë...