Robinho: Keq që mungon Kaka

Ilir Tërstena | Friday, October 04, 2013 | 0 Komente

Sulmuesi i Milanit, Robinho, beson se mungesa e bashkëlojtarit të tij, Kakas, i ka kontribuar startit të keq të ekipit Rossoner.

 Milani është në vendin e nëntë pas gjashtë ndeshjeve dhe është Robinho ai që ka shprehur zhgënjimin pasi beson se dështimet kanë ardhur për shkak të mungesës së Kakas.

“Kaka është një mik personal i imi. Ai është lojtar i madh, shpresoj se ai mund të kthehet sa më shpejt që është e mundur”.

“Na mungon cilësia e tij shumë, ai është lojtar vendimtar”, është shprehur Robinho. /Telegrafi/

Category:

Ju pelqen artikulli shperndaje me shoke!

0 Komente

Shkruani Komentin Poshtë...