Shqiponja fluturoi në vendin e Shqiponjave (Video)

Lina's | Saturday, October 12, 2013 | 0 Komente

Shqiponja Olimpia, që i përket ekipit të Lazios, ka fluturuar mbrëmë në stadiumin Qemal Stafa, para ndeshjes ndërmjet Shqipërisë dhe Zvicrës, e vlefshme për eliminatoret e Botërorit 2014. Kjo shqiponjë fluturoi në stadiumin ku kjo ishte ndeshja e fundit që do të zhvillohej një ndeshje ndërkombëtare. Pra, Shqiponja fluturoi tek vendi i Shqipoonjave. /Fish Media/ 

Category:

Ju pelqen artikulli shperndaje me shoke!

0 Komente

Shkruani Komentin Poshtë...