Spurs kërkojnë talentët e Barcës B

Ilir Tërstena | Monday, October 14, 2013 | 0 Komente

Trajneri i Tottenhamit, Andre Villas-Boas, është duke kërkuar të riun e Barcelonës, Sergi Samper.

Daily Mail shkruan se AVB ka shfrytëzuar pauzën ndërkombëtare për të përcjellë Barcelonën B në ndeshjen ndaj Deportivo në divizionin e dytë.
Portugezi kërkon një sulmues gjatë janarit, por ishte mesfushori 18-vjeçar të cilin ai e përcolli më nga afër.
Villas-Boas po ashtu kishte parë edhe mesfushorin tjetër, Javier Espinosa, 21-vjeçar, dhe portierin Jordi Masip, 24. /Telegrafi/

Category:

Ju pelqen artikulli shperndaje me shoke!

0 Komente

Shkruani Komentin Poshtë...