Top 20 driblimet e Messit (Video)

Ilir Tërstena | Monday, October 14, 2013 | 0 Komente

Lionel Messi nuk shquhet vetëm për golat e tij dhe asistimet që bën për bashkëlojtarët. Ylli argjentinas njihet edhe si një driblues i mirë. Në videon më poshtë mund t’i shihni 20 driblimet më të mira të realizuara nga katër herë fituesi i Topit të Artë. /Fish Media/

Category:

Ju pelqen artikulli shperndaje me shoke!

0 Komente

Shkruani Komentin Poshtë...