Zanetti: Kthehem në nëntor

Ilir Tërstena | Thursday, October 03, 2013 | 0 Komente

Kapiteni i Interit, Javier Zanetti, mendon se ai është vetëm disa javë larg rikthimit në fushë.

Argjentinasi është duke u rikuperuar nga një ndërhyrje kirurgjike në këmbë dhe beson se së shpejti do të rikthehet në stërvitje.

“Në nëntor do të jem në dispozicion të trajnerit Walter Mazzarri”, ka deklaruar shkurt dhe qartë kapiteni Nerazzur./Telegrafi/ 

Category:

Ju pelqen artikulli shperndaje me shoke!

0 Komente

Shkruani Komentin Poshtë...