Balotelli largohet nga Milani?

Korab Ahmeti | Friday, November 08, 2013 | 0 Komente

Mario Balotelli do të largohet nga Milani në merkaton e janarit.
Ky është lajmi i bujshëm që publikon ‘Corriere dello Sport’, gazeta që ka zbuluar planin e klubit kuqezi që kërkon ta shesë sulmuesin e kombëtares italiane tek Paris Saint Germain.
Sipas gazetës sportive, Milani do të mbushë arkat me 30 milionë euro dhe jo vetëm kaq. Objektivi i vërtetë është të largohen të gjithë lojtarët që kanë menaxher Mino Raiolën.
Kjo do të thotë se në listën e shitjes janë edhe Abate, Niang e Robinho.SC.dpuf

Category:

Ju pelqen artikulli shperndaje me shoke!

0 Komente

Shkruani Komentin Poshtë...