Neymar, kërcimtar gjysmë i zhveshur (Video)

Korab Ahmeti | Friday, November 08, 2013 | 0 Komente

Ylli brazilian Neymar e ka postuar në rrjetin social Instagram këtë video, ku shihet duke vallëzuar gjysmë i zhveshur, me të brendshmet me ngjyrë të verdhë, kaltër dhe gjelbër, në reklamën e re. Njëjtë kishte vepruar ditë më parë edhe ylli portugez, Cristiano Ronaldo, që e zbuloi linjën e tij të veshjeve të brendshme. /Fish Media/ 

Category:

Ju pelqen artikulli shperndaje me shoke!

0 Komente

Shkruani Komentin Poshtë...