Messi shënon kosh me… kokë (Video)

Korab Ahmeti | Friday, November 08, 2013 | 0 Komente

Lionel Messi nuk di të luajë vetëm futboll. Ylli argjentinas i ka shfaqur aftësitë e tij edhe një sport tjetër. Po flasim për basketbollin, ku 26 vjeçari u tregua i suksesshëm duke shënuar kosh me… kokë. Ai në fakt po luante me Mascheranon duke ia kaluar njëri tjetrit topin me kokë, ndërsa në fund futbollisti më i mirë në botë u tregua i saktë dhe shënoi. /Fish Media/

Category:

Ju pelqen artikulli shperndaje me shoke!

0 Komente

Shkruani Komentin Poshtë...