Kërcen mbi të gjithë, ngulitje ‘monstruoze’ (Video)

Korab Ahmeti | Friday, November 08, 2013 | 0 KomenteKoshi.jpgKjo ka mundësi të jetë njëra prej ngulitjeve më 'monstruoze' në histori të basketbollit. Javonte Douglas i la të gjithë me gojëhapur me dypikëshin që e realizoi kundër Pasco-Hernando Community College. Basketbollisti i Universidad de Central Florida e mori topin dhe kërceu mbi të gjithë si një 'luan', për të shënuar. Vërtetë impresionues. Shikojeni videon dhe binduni vetë /Fish Media/

Category:

Ju pelqen artikulli shperndaje me shoke!

0 Komente

Shkruani Komentin Poshtë...