"Drogba, gooooooooool" (video)

Ilir Tërstena | Tuesday, January 29, 2013 |


Transferimi i Didier Drogbas në Galatasaray ka zgjuar eufori në mesin e tifozëve të këtij klubi të madh turk.

Megjithatë, nuk janë vetëm ata që po përgatiten për ardhjen e sulmuesit të famshëm, por këtë e bën edhe një komentator turk.

Komentatorët e Amerikës Jugore dhe ata të Turqisë janë të njohur me temperamentin e tyre gjatë transmetimit të ndeshjeve, ndërsa këtë njeri që po e shihni në video, sigurisht se pret shumë gola të Drogbas në fanellën e Galatasarayt. (ORAinfo)

Category:

Ju pelqen artikulli shperndaje me shoke!