“Jam lodhur nga Ibrahimovic”

Edw | Tuesday, January 22, 2013 |

Mesfushori i Bordeaux, Fahid Ben Khalfallah, ka zbuluar se ai është lodhur tej mase nga vëmendja mediale që po i jipet Zlatan Ibrahimovicit.

 “Kujt i intereson për Ibrahimovicin? Kemi folur shumë gjatë këtij viti për PSG dhe për Ibrën. Ai shënon, ata fitojnë – mirë”.
“Ata po bëjnë një projekt fantastik dhe ata kanë mundësinë ta bëjnë këtë pasi kanë resurse të mjaftueshme. Për këtë arsye, është në rregull”, ka thënë Ibrahimovic.

Category:

Ju pelqen artikulli shperndaje me shoke!