Asnjë akord për Lewandowskin

Ilir Tërstena | Friday, April 26, 2013 |


Drejtori i marrëdhënieve me median dhe publikun te Bayern Munchen, Markus Horwick përgënjeshtroi zërat për një marrëveshje me Borussia Dortmund për transferimin e sulmuesit polak Robert Lewandowski në “Allianz Arena”.
Në komunikatën për shtyp të publikuar në faqen zyrtare të klubit bavarez shkruhej se Bayerni nuk ka asnjë marrëveshje për kontratën e sulmuesit Robert Lewandowski.

Category:

Ju pelqen artikulli shperndaje me shoke!