Futbollisti e blen dhe e vjedhë prostituën!

Ilir Tërstena | Thursday, April 25, 2013 |

Një ngjarje e rrallë ka protagonistë futbollistin e skuadrës italiane, Lecce, Osman Drame. Futbollisti senegalez i Lecces është në duart e policisë italiane pas një akti të dhunshëm e të turpshëm nga ai.
Drame e ka paguar për të kaluar një natë një prostitutë nigeriane. Drame nuk kishte para për ti dhënë por i ofroj asaj një Iphone 5. Marrëveshja ishte e kryer verbalisht por në realitet doli diçka tjetër.
Drame në banesën e tij lëre që nuk i dha asaj Iphone 5-shin, por ia vodhi çantën, kuletën dhe të gjitha gjësendet e tjera. Prostituta nigeriane e lajmëroj atë ndërsa policia po mirret me rastin./indeksonline/

Category:

Ju pelqen artikulli shperndaje me shoke!