Mohamed Qasim gol në stil si Maradona

Ilir Tërstena | Thursday, April 25, 2013 |


Një gol fantastik është shënuar në ndeshjen mes Al Ittihad dhe Al Nasr. Mediat aziatike po e krahasojnë golin e Mohamed Qasim me golat e famshëm që i shënonte dikur Maradona.
Futbollisti i Al Ittihad realizoj për mrekulli pas një vrapi të shpejtë duke i dirbluar disa kundërshtarë.
Goli i Mohamed Qasim po llogaritet si një nga golat më të bukur në Azi deri më tani.


Category:

Ju pelqen artikulli shperndaje me shoke!