Ronaldo super masazher ! (Video)

Ismail Sinani | Tuesday, July 23, 2013 |

Ylli i Real Madridit, Cristiano Ronaldo ka qenë i mrekullueshem, në fitoren e Realit ndaj skuadrës angleze, Bournemouth. Ishte diqka që bëri kurioz mediat dhe publikun afër, sjellja e tij ndaj një fëmijë maskotë.Ronaldo e trajtonte atë me masazhë para ndeshjes.Ja video.

Category:

Ju pelqen artikulli shperndaje me shoke!