Stërvitja e Manchesterit: Shëno dhe shko n’shpi! (Video)

Ismail Sinani | Wednesday, July 24, 2013 |

Manchester Unitedi e kreu stërvitjen në Yokohama me një kompeticion të gjuajtjeve. Në fakt, secili futbollist shutoi dhe ai që shënonte gol, për të merrte fund stërvitja.

 Por, sa herë që dështonin, vazhdonte stërvitja për ta. Lojtarët bënë disa tentime, derisa në fund mbeti vetëm mesfushori Shinji Kagawa, i cili nuk arriti të shënojë asnjëherë. Natyrisht, ai u detyrua të bënte ushtrime shtesë. 

Category:

Ju pelqen artikulli shperndaje me shoke!