Napoli më mirë me Higuain sesa me Cavanin

Ilir Tërstena | Wednesday, September 25, 2013 | 0 Komente

Lorenzo Insigne mendon se Napoli është më i fort tani që ka Higuainin sesa më herët që e kishte Cavanin.

"Cavani gjithmonë dëshironte që të shënojr gola, por Higuain është ndryshe," tha Insigne për Gazzetta dello Sport.

"Higuain luan për ekip, ai është një kampion i madh dhe vjen nga një klub i madh."/veqsport

Category:

Ju pelqen artikulli shperndaje me shoke!

0 Komente

Shkruani Komentin Poshtë...