Një raketë e rallë nga Dinho ! (Video)

Ilir Tërstena | Thursday, September 05, 2013 |


I pandalshëm ky super gjeni! Ylli brazilian i Atletico Mineiro vijon të shkëlqejë në Serie A braziliane falë lojës dhe golave të tij fantastikë. Edhe në ndeshjen e fundit kundër Fluminense ish asi i Milan dhe Barcelonës ka qënë autor jo i një por i dy golave fantastikë, që të dy nga goditjet e dënimit: minutat 45 dhe 83. Por, fatkeqësisht për Dinhon dhe ekipin e tij, Ateltico Mineiro nuk mundi të fitojë takimi, i cili u mbyll në barazim 2-2.

Category:

Ju pelqen artikulli shperndaje me shoke!